950+ inspiracji na paznokcie walentynki-wzory 2022 !!!
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcje
Inspiracje paznokcie na Walentynki


Walentynki to święto zakochanych. Tego dnia chcemy okazać w wyjątkowy sposób uczucia osobie, która jest dla nas ważna i którą darzymy tym pięknym uczuciem, jakim jest MIŁOŚĆ.

Staramy się zrobić wszystko żeby ten dzień był wyjątkowy.

Zazwyczaj zakochani umawiają się na romantyczną randkę, kolację tylko we dwoje lub idą do kina itp. Tego dnia chcemy wyglądać wyjątkowo, wybieramy odpowiedni strój, makijaż fryzurę no i oczywiście walentynkowy hybrydowy manicure.

Kiedy Walentynki zbliżają się do nas wielkimi krokami, szukamy walentynkowego manicure.

14 lutego kojarzy nam się z serduszkami, kwiatami, czekoladkami i kolorem czerwonym.

I właśnie tego typu wzorki mogą znaleźć się na Twojej paznokciowej stylizacji.

Na walentynkowy manicure możesz także nanieść pyłki, przykleić naklejki lub skorzystać ze stempli. Wszystko zależy od Twoich umiejętności i wprawy.

Większość inspiracji na manicure tego dnia jest klasycznie, w czerwieni. Czerwone paznokcie na walentynki, zdobione są zazwyczaj wzorami typu serduszka, usta i napis love.

Jednak coraz więcej stylistek paznokci proponuje bardziej odważne i modne inspiracje paznokciowe na Walentynki.

W naszej galerii zdjęć można znaleźć piękne pastelowe propozycje na walentynkowe paznokcie w odcieniach różu, fioletu i bieli, ale nie tylko.

Postaci z kreskówek na paznokciach walentynkowych również robią furorę w nowoczesnym manicure, połączone z serduszkami, całuskami są coraz częściej wybierane tego dnia przez klientki.

Na koniec ponadczasowa czerń w połączeniu z fuksją, bielą lub kolorem cielistym, tworzy piękną walentynkową “petardę” dla odważnych i pewnych siebie kobiet.

Te i wiele innych propozycji na walentynkowe paznokcie znajdziesz na naszym portalu w wyszukiwarce i przygotowanej specjalnie dla Was KOLEKCJI INSPIRACJE WALENTYNKI 2022