550+ inspiracji na paznokcie Wielkanoc-wzory 2024 !!!

Inspiracje paznokcie Wielkanoc 2024

Modne i stylowe pomysły na Twoje paznokcie.

550+ inspiracji na paznokcie Wielkanoc


Nie ma tego czego szukasz? Koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki.
Tam czeka na Ciebie 5011 inspiracji

Paznokcie wzory
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcjePodkolekcje


Modne paznokcie hybrydowe na Wielkanoc 2024

Szukasz modnych inspiracji na Wielkanocny manicure?

To świetnie trafiłaś :) Na naszym portalu znajdziesz najmodniejsze i najnowsze trendy na Wielkanocne paznokcie.

Jak to już u nas bywa, my kobiety lubimy dbać o szczegóły tworząc swoje stylizacje na co dzień czy też na wyjątkową okazję. Świetnym dopełnieniem stylizacji, poza dobrze dobranym makijażem są nasze dłonie i nasze paznokcie. Dobierając manicure na Wielkanoc możemy kierować się wyborem pomiędzy eleganckimi, stonowanymi paznokciami a szalonymi wzorami z jajkami i wielkanocnym zajączkiem.

Jakie wzorki i kolory wybrać na Wielkanocne paznokcie?

Zastanawiasz się jakie wzorki zrobić na swoich paznokciach z okazji tego święta. Wszystko zależy od tego jaki styl lubisz? Jeżeli jesteś elegancką bizneswoman, pracujesz w biurze, urzędzie itp. to oczywistym jest,że nie możesz zaszaleć ponieważ obowiązuje Cię dress code. Stonowane kolory na Wielkanocne paznokcie w modnych pastelowych odcieniach, to właśnie coś dla Ciebie. Paznokcie hybrydowe na Wielkanoc w kolorze pudrowego różu, paznokcie jasnofioletowe lub bardzo modne paznokcie żółte o delikatnym, subtelnym odcieniu. Wielkanoc to zapowiedź zbliżającej się wiosny, a wiosna kojarzy nam się z kwitnącymi kwiatami. Mały, drobny kwiatek na eleganckiej stylizacji nada charakteru Twoim Wielkanocnym paznokciom.

Jeżeli lubisz zaszaleć z wzorami i kolorami na paznokciach to Wielkanoc może być dobrym okresem na wzorki z zajączkiem, jajkami lub kurczaczkiem. Kolorystyka na Wielkanocny manicure jest zazwyczaj w odcieniach pastelowych lub w żywych i soczystych barwach.

Jakie kształty paznokci na Wielkanocny manicure?

To jaki kształt wybierzesz zależy od tego w jakim kształcie paznokci najlepiej się czujesz i jaką długość lubisz? Jeśli lubisz długie paznokcie możesz zdecydować się na kształt paznokci migdałki, trumienki lub kwadraty. Na tych kształtach paznokci zyskujemy sporo miejsca na zdobienia i wzorki.

Jeżeli lubisz wygodę i nosisz krótkie paznokcie, wybierz paznokcie w kształcie owalnym lub zaokrąglone kwadraty. Takie kształty paznokci są odporniejsze na urazy mechaniczne i złamania.

Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć pomysły na swoje paznokcie hybrydowe