650+ inspiracji na paznokcie kwadratowe-wzory 2024 !!!

Inspiracje paznokcie kwadratowe 2024

Modne i stylowe pomysły na Twoje paznokcie.

650+ inspiracji na paznokcie kwadratowe


Nie ma tego czego szukasz? Koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki.
Tam czeka na Ciebie 5011 inspiracji

Paznokcie
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcje
Inspiracje kształt paznokci kwadratowe - prostokątne.

Masz ochotę na zmianę kształtu i myślisz o kwadratowych paznokciach? kwadraty coraz częściej pojawiają się na kobiecych dłoniach. Czyżby znowu miały swoje pięć minut? Na to wygląda. Paznokcie kwadratowe są kanciaste, oczywiście można je zmodyfikować lekko zaokrąglając na rogach i wtedy otrzymujemy tzw. zaokrąglony kwadrat lub lekko ściąć po ukosie na kształt przypominający szminkę.

Powierzchnia paznokcia jaką otrzymujemy przy kwadratowym kształcie jest dość pokaźna i zyskujemy sporo miejsca na wyczarowanie pięknych wzorków. Na kwadratach pięknie prezentuje się french nie tylko klasyczny ale i w kolorach, paznokcie ombre w neonach i pastelach, też wyglądają zacnie. Wiele inspiracji na naszym portalu w kształcie kwadratu jest z dodatkiem folii transferowej, pyłków i brokatu. 

Komu pasują kwadratowe paznokcie?

Kwadratowy kształt paznokci nie jest przeznaczony dla każdego typu dłoni i kształtu płytki. Nie mogą sobie na niego pozwolić posiadaczki szerokiej płytki paznokcia, ponieważ poszerzą i skrócą sobie palce.

Posiadasz szerokie i krótkie palce, unikaj kwadratowych paznokci.

Kwadratowy kształt paznokci świetnie pasuje osobom o smukłych dłoniach i długich palcach.

Modne kolory i wzory dla kwadratowego kształtu paznokci?

Paznokcie w kształcie kwadratowym bardzo dobrze wyglądają, w ciemnych jak i jasnych barwach. Jasne kwadraty ładnie prezentują się w klasycznym frenchu, w baby boomer oraz kolorach nude. 

Ale nie tylko tak delikatne stylizacje na kwadratowych paznokciach są popularne wśród fanek tego kształtu. Niejedna kobieta decyduje się na elegancką ponadczasową czerwień i czerń.

Dość duża płytka jaką uzyskujemy w kształcie kwadratowych paznokci, umożliwia nam na stworzenie dość pokaźnych wzorów i zdobień. 


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć najnowsze trendy na paznokcie.