300+ inspiracji na paznokcie french-wzory 2024 !!!

Inspiracje na paznokcie french 2024

Modne i stylowe pomysły na Twoje paznokcie.

300+ inspiracji na paznokcie french


Nie ma tego czego szukasz? Koniecznie skorzystaj z naszej wyszukiwarki.
Tam czeka na Ciebie 5011 inspiracji

Paznokcie 2024
Nasze propozycje dla Ciebie


Pokaż się w jedynym takim portalu
dla manicurzystek w Polsce.
Popularne kolekcjePodkolekcje


Inspiracje na paznokcie french

Manicure francuski czyli french to klasyczne zdobienie, które znane jest już od wielu lat. Trend na paznokcie french nadal nie mija ale przechodzi transformację i jest modyfikowany.


paznokcie french

Paznokcie french 2024.

Klasyczny frencz jest delikatny, uniwersalny i elegancki. W standardowej wersji mamy dwa kolory, biały na końcówkach i różowy, cielisty, naturalny na reszcie paznokcia. Najczęściej french pojawia się na paznokciach panien młodych, wybierają go również panie wykonujące prace biurowe, urzędowe, kobiety z branży medycznej. French klasyczny jest często delikatnie urozmaicony zdobieniem, np.: cyrkoniami, brokatem, pyłkiem.


paznokcie french

Eleganckie paznokcie french 2024

Szaleństwo na paznokciach french zaczyna się kiedy do akcji wkraczają kolory. I tak, zamiast białej końcówki pojawia się kolorowa, może być w odcieniach pastelowych, neonowych lub z błyskiem w brokacie.

Najnowszym HIT-em sezonu jest jednak Fantazy French. Jest to on dość skomplikowany w wykonaniu i do najłatwiejszych nie należy, natomiast efekt końcowy jest zachwycający. Jest to French konstrukcyjny z fantazyjną końcówką przy użyciu pyłków i efektów.


paznokcie french

A ty na jaki french byś się zdecydowała? W naszej wyszukiwarce znajdziesz wiele pięknych inspiracji na paznokcie w stylu french lub skorzystaj z gotowej kolekcji inspiracje na paznokcie french 2024.


Jeżeli szukasz innych inspiracji skorzystaj z naszej wyszukiwarki aby znaleźć pomysły na kolorowe hybrydy 2024